Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali

Marzycielska Poczta

https://lh3.googleusercontent.com/WJWDT37UaTN3IxqXlL22hXrZBoQxFhWpqsd0Qr_0VA_hq1_-Et7ac6JLL55AaNQpqeQ6jmRi5J1fzu7r1I7SY3GypaOXQhh_8b2wNsR1wN_coXb7_I-lLFTPdEuQ-FuYK_e6tzhYnW20egxfaBXniUkz2Xkd38TosnrHU6MgPS2VnswkHkw_jT2FVhqFWzXXkDsweCJzYKO8nMmiCKKt5y8IZo1LVHM3q0G6fXjYfxLtuDRt5RFAb_HbCNkeMTuMhTPShAKeR5HcxPWvyoBSLONGBgpm2ICp5L0IOHz0x1PecLo4dJ4IIlfFRt2fqfKg5jIQBVAfQr65tjFvflo2wGFgrK2IkzH2yDMN2dfq42BEWXigdtTyyeXt8Myxp09f4o_hwULYXJInui3E_AC58oAPhpp-SWh5BK0-CcbnaJOlyAg6GTBjf0fL5OL6tpaxajCL2r8VJgDxkG8Bd1oDPAAixJIjqXWnV7T5Tnz1iJ1XLmTGIZKyYDVX6zjL-IakQJeXZ4ePbPQtV6qkRvqlWyto2xGiOllwkwwWbiAEecgrtYdbpP4jJvIQvWDG6q8ZxWnjSEyOtGKyQveklaKBTmLouVTaFaFHUwoR73VwkQpPE-yZdAcpgkhkQEP3ZKVnewTGqpJhTDQ_gYHDzpsk93KjSo5TD4RX=w875-h656-no

Wolontariusze listy piszą… uczniowie przystąpili do akcji "Marzycielska Poczta", która polega na pisaniu listów do chorych dzieci. Listy i kartki dodają dzieciakom siły w walce z chorobą, ich rodzicom otuchy i wiary w lepsze jutro, a samym piszącym mnóstwo frajdy, że pomogą pomagać.

Nasi Wolontariusze do okiem opiekunów pani Katarzyny Pabian i Sylwii Kaczmarczyk napisali kartki i listy do 6 letniej Lenki i 6 letniego Pawełka, którym życzymy dużo, dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia.  

GALERIA

Znalezione obrazy dla zapytania mikołajki jak z bajki

 

Grudzień to czas świąteczny, dlatego zwłaszcza w tym miesiącu powinna otaczać nas atmosfera spokoju, szczęścia i ciepła. Fundacja Spełnionych Marzeń, czyli pomysłodawca inicjatywy „Mikołajki jak z bajki” pragnie sprawić, by bożonarodzeniowej radości doświadczyli również pacjenci z oddziału onkologii i hematologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Co najważniejsze, inicjatywę tę może wesprzeć każdy z nas.

Dlatego i nasze Szkolne Koło Wolontariatu postanowiło włączyć się do akcji i oczywiście uczniowie nie zawiedli.

Zbierane były nowe zabawki, gry, pluszaki, klocki, ... które później pani Sylwia Kaczmarczyk- opiekun koła zawiozła do WSZ w Kielcach. 

GALERIA

Kwesta na cmentarzu w Brzezinach

 

Uczniowie  - Wolontariusze z Naszej Szkoły wraz z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariusza: paniami Katarzyną Pabian i Sylwią Kaczmarczyk w dniu 31 października 2017 roku  - tradycyjnie jak co roku - wzięli udział w kweście na rzecz odnowy cmentarza w Brzezinach.Głównym celem akcji było zachowanie w pamięci osób spoczywających na brzezińskiej nekropolii oraz zebranie funduszy na renowację zbytkowych nagrobków. Organizatorzy kwesty, tj. Schola Parafialna im. św. Stanisława Kostki oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin i Podwola, włożyli dużo pracy w przygotowania (plakaty, identyfikatory, puszki, wystawy i inne).

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którym los  brzezińskiej nekropolii i zbytkowych nagrobków nie jest obojętny.

GALERIA

Warto pomagać!

Przez cały grudzień uczniowie Zespołu Placówek Integracyjnych w Kowali zbierali środki finansowe na doposażenie sali integracji sensorycznej w swojej szkole. Własnoręcznie wykonane przez siebie ozdoby świąteczne sprzedawali w dniach 9-10 grudnia w Galerii Echo w Kielcach i 10 grudnia na II Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Nowinach.
Dziś w swojej szkole również przygotowali Kiermasz Bożonarodzeniowy, w czasie którego będą mogli kupić ozdoby świąteczne i prezenty dla najbliższych, a przy okazji wesprzeć ich w dalszym zdobywaniu pieniędzy na ten szczytny cel.
GALERIA

Panie Karolina Lach, Katarzyna Pabian i Sylwia Kaczmarczyk pozyskały sponsora od którego otrzymaliśmy farbę do salki do integracji sensorycznej.

Serdeczne podziękowania dla Firmy VIT z Morawicy za okazane wsparcie.

Kolejnym pozyskanym sponsorem jest firma FOR-PAK od których otrzymaliśmy produkty spożywcze. Z otrzymanych produktów nasi wolontariusze będą pod okiem opiekunów piec ciasta, ciasteczka na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 14 grudnia o godz. 17:00.

Serdeczne podziękowania dla firmy FOR-PAK Sylwii i Michała Fornalskich za okazane wsparcie. 

GALERIA

orzel

Dzisiaj jest:
22 Październik 2018
Imieniny obchodzą:
Halki, Filipa, Przybysława
Do końca roku szkolnego pozostało:
-487 dni

Linki

Dziennik elektroniczny 

 

 

 Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

Kuratorium Oświaty w Kielcach

 

 

Bezpieczna i przyjazna szkoła

 

 

Program Bezpieczna +

Znalezione obrazy dla zapytania program bezpieczna +

 

Projekt Erasmus+

 

GMINA SITKÓWKA-NOWINY

 

Bezpieczny internet 

 

 

Ogólnopolskia Koalicja

na rzecz

Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie.

 

  

Projekt Englisch Teaching

 

Polsko Amerykańska Fundacja Wolności

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

Nidzicka Fundacja Rozwoju- NIDA

 

 NIDA.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Kielcach

 

Znalezione obrazy dla zapytania wfoś w kielcach

 

Zadanie pn.: Pracownia edukacji ekologiczno - przyrodniczej

w Szkole Podstawowej im. gen. Antoniego Hedy ps. "Szary" w Kowali

realizowane przez Gminę Sitkówka - Nowiny,

 jest współfinansowane ze środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach

zgodnie z podpisaną w dniu 17.05.2017 roku umową dotacji na kwotę 20 000,00zł.

Statystyki

Użytkowników:
8430
Artykułów:
578
Zakładek:
1
Odsłon artykułów:
351160